top of page
Santral-Tercüme-Hizmetleri-İstanbul-Fatih-Hakkımızda-4.jpg

TERCÜME HİZMETLERİNDE
15 YILLIK DENEYİM

Santral Tercüme Ofisi İstanbul Fatih

15 YILLIK DENEYİM

Santral Tercüme Hizmetleri, 15 yılı aşkın bir süredir tercüme sektöründe hizmet veren bir tercüme ofisidir. Sunduğumuz hizmetler ve deneyimimiz ile müşterilerimizin tercüme ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyor, geniş dil yelpazesi ve uzman tercümanlardan oluşan kadrosuyla, her türlü tercüme talebinizi karşılayabiliyoruz.

NEDEN BİZ?

Santral-Tercüme-Hizmetleri-İstanbul-Fatih-Hakkımızda-3.jpg

15 Yıllık
Deneyim

Sektördeki uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi birimi ve deneyim ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Her türlü belgeyi ve işlemi titizlikle tercüme edebilecek uzman tercüman kadromuzla, müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimser, taleplerinizi zamanında, güvenilir ve yüksek kalitede karşılarız.

Yeminli ve Noter Onaylı
Tercüme

Resmi, hukuki, akademik, tıbbi, teknik belgeler ve yazışmalar ile sözlü tercüme ihtiyaçlarınızı yeminli tercümanlar aracılığıyla ve noter onaylı şekilde profesyonel çözüme ulaştırıyoruz.

Çok Dilli
Çözümler

Santral Tercüme, dünya genelindeki pek çok dilde tercüme hizmeti sunma kapasitesine sahiptir. Global dünyada, her dilde her türlü tercüme yapma kapasitemizle, iş dünyasında ve kişisel iletişimde sizi destekliyoruz.

BİZE ULAŞIN

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için

lütfen formu detaylı doldurunuz.

Teşekkür ederiz. Bilgileriniz tarafımıza ulaşmıştır.
En kısa zamanda size ulaşıyor olacağız.

bottom of page